KONST / Litografier / Litografi 11184417
nr 1118 4417
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, Salvador Dalà (1904-1989), sign ej numrerad, motivet: 36x27
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 juli 2017
kl 18:35:26
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr